NetMaster WN-300U Wireless Usb Adaptör İncelemesi

0
425 views
views
Usb Wirelesss Adaptor
Usb Wireless Adaptor

Masüstü bilgisayarlara wifi özelliği kazandırmak için veya Laptopların çekim kuvvetini artırmak için wireless adaptör kullanıyoruz. 

Masaüstü bilgisayarlar için normalleri yani antensiz olanları işe yarasada Laptop için kullanacaklarınız mutlaka antenli olmalıdır yoksa zayıf kalıp işe yaramıyorlar.

Kendi masaüstü bilgisayarımı modeme bağlamak için Wireless Adaptör almam gerekti. Normallerinden, antensiz olanlarından yorumlarada güvenerek NetMaster WN-300U Wireless Adaptörü aldım. Modem bir oda yanda olduğu için işimi göreceğini düşündüm.

netmaster wireless adaptor

Aparat işimi fazlasıyla gördü. Antensiz olduğu için oldukça ufak bir cihaz. Bilgisayar kasasının arkasına takarsanız sizi rahatsız etmez. Ürünün yanında küçük bir Cd de geldi. Cd de cihazın kurulum programı var. Kendi bilgisayarım Windows 10 olduğu için buna gerek kalmadı. Takar takmaz çalıştı. Daha düşük bir windows sürümü kullanıyorsanız Cd’ye gerek duyabilirsiniz.

Cihaz 300 Mbps’ye kadar desteklidir. Kullandığımız internet hızı çok olmadığından işinizi rahatlıkla görecektir. Fiyatıda oldukça uygun. 20 TL bir fiyata sahip. Eğer bunu beğenmezseniz diğer markaların da adaptörlerine bakabilirsiniz.

Ürüne bu linkten ulaşabilirsiniz.